Babička pozdravuje a omlouvá se by Fredrik Backman

Babička pozdravuje a omlouvá se

By Fredrik Backman

  • Release Date: 2015-07-03
  • Genre: Family & Relationships
Download Now
The file download will begin after you complete the registration. Downloader's Terms of Service | DMCA

Description

Nový román od autora úspěšné knihy Muž jménem Ove.
Zábavný a napínavý příběh plný nečekaných setkání, nepravděpodobných přátelství a obrovské síly pohádek a fantazie. Else je sedm, vlastně skoro osm. Její babičce je sedmdesát sedm, vlastně skoro sedmdesát osm. O Else dospělí říkají, že je na svůj věk vyzrálá, ale ve skutečnosti jim připadá otravná. O babičce tvrdí, že je ohromně čilá, i když tím myslí, že jim přijde bláznivá. 
Elsa je jiná než ostatní. Kromě babičky nemá žádné další kamarády, ale to jí  nevadí. Babička jí totiž vypráví úžasné příběhy o kouzelné říši, kde není normální nikdo a nic a být jiný je tam největší výhodou. 
Jenže i v nejkrásnějších pohádkách se občas objeví zlý drak a do boje proti nepříteli se Elsa musí vydat úplně sama. Má doručit tajemný dopis a adresátovi vyřídit, že babička pozdravuje a omlouvá se. Netuší, že přitom drží v rukou klíč k největšímu a nejdůležitějšímu dobrodružství, které se kdy v babiččině pohádkové říši odehrálo.
Román Babička pozdravuje a omlouvá se je psaný se stejnou lehkostí jako Backmanův Muž jménem Ove, dokáže čtenáře vtáhnout do děje a zároveň ho pobavit i dojmout.

Reviews

  • Moc, moc a jeste vic milá kniha

    5
    By #Gregys#
    Pardon, dovolím si citát z sms... "Neodtrhnul jsem se, Lasko. Asi nikdy jsem nečetl tak milou a hezkou knížku. Asi neni pro každého, začátek byl predlouhy, ale závěr stal za to. Kéž bych byl člověkem, který toho zažil prave tak akorat, aby to dokazal napsat... Krasne sny :* :* :*"

keyboard_arrow_up