Vzestup Draků (Králové a Čarodějové—Kniha První) by Morgan Rice

Vzestup Draků (Králové a Čarodějové—Kniha První)

By Morgan Rice

 • Release Date: 2015-07-28
 • Genre: Fantasy
Score: 4.5
4.5
From 33 Ratings
Download Now
The file download will begin after you complete the registration. Downloader's Terms of Service | DMCA

Description

“Pokud jste si mysleli, že po skončení ságy Čarodějova prstenu již není pro co žít, pak jste na omylu. V příběhu VZESTUP DRAKŮ přichází Morgan Rice s příslibem další vynikající série, kde nám umožňuje ponořit se do fantazie o skřítcích a dracích, chrabrosti, cti, kuráže, kouzla a víry ve vlastní osud. Morgan se znovu podařilo vykreslit silné postavy, které nás nutí je povzbuzovat na každé stránce….Dílo najde své místo v knihovnách všech příznivců dobře psané fantasy literatury.”
--Books and Movie Reviews, Roberto Mattos

Bestseller číslo jedna!

Autorka bestselleru číslo jedna, Morgan Rice, přichází s novou epickou fantasy ságou: VZESTUP DRAKŮ (KRÁLOVÉ A ČARODĚJOVÉ—Kniha první).

Kyra, 15, sní o tom stát se známým bojovníkem, stejně jako její otec, i když je jedinou dívkou v tvrzi, plné chlapců. Svádí vlastní souboj s tím, aby se jí podařilo porozumět její vzvláštní dovednosti, tajemné vnitřní síle, a uvědomuje si, že je jiná, než ostatní. Je před ní skrýváno tajemství o jejím narození a o věštbě, do které je zahalena, a tak se snaží přijít na to, kým vlastně je.

Když Kyra dospěje a místní Lord se rozhodne, že se jí zmocní a odvede si ji, její otec ji chce provdat, aby ji tak zachránil. Ale Kyra odmítá a vydá se na svou vlastní cestu do nebezpečného lesa, kde se setká se zraněným drakem – a podnítí tak celou řadu událostí, které navždy změní celé království.

Patnáctiletý Alec se zatím obětuje pro svého bratra, místo kterého se nechá naverbovat a je odvezen na voze směrem k Plamenům, zdi z ohně, která je sto stop vysoká a která brání vstupu armádě skřítků z východu. Na druhé straně království se žoldnéř Merk pokouší opustit svou temnou minulost a přejít přes les až k Věži, aby se tam stal Hlídačem a pomohl strážit Ohnivý Meč, magický zdroj síly království. Ale skřítkové se chtějí k Meči také dostat – a připravují ohromnou invazi, která má královstí navždy zničit.

Se svou silnou atmosférou a ucelenými postavami je VZESTUP DRAKŮ ohromující ságou o rytířích a bojovnících, králech a Lordech, o cti a udatnosti, kouzlu, osudu, nestvůrách a dracích. Je to příběh lásky a zlomených srdcí, zklamání, tužeb a zrady. Je to vrcholná fantasy, která nás zve do světa, na který už nikdy nezapomeneme, do světa, který osloví čtenáře obou pohlaví a každého věku.

KRÁLOVÉ A ČARODĚJOVÉ – Kniha druhá – bude již brzy dostupná.

“VZESTUP DRAKŮ je úspěchem – hned od samotného začátku.... Je to mimořádná fantasy...a začíná, jak se očekává, kdy jeden hrdina bojuje a hladce vstoupí mezi širší okruh rytířů, draků, kouzla a nestvůr, a také osudu....Najdeme zde všechny požitky bujné fantasy, od vojáků a bitev, až k rozporu se sobě samými....Doporučená volba pro každého, kdo si umí vychutnat epické fantasy dílo, které je plné silných a věrohodných dospívajících hrdinů.”
--Midwest Book Review, D. Donovan, eBook Reviewer

Reviews

 • Úžasné

  5
  By xSkey Book
  Nad touto knihou jsem uvažoval jestli má cenu začít toto dějství číst, ovšem když jsem začal nemohl jsem skončit, nádherný příběh který vás pohltí až do samé krajiny Pandesie obklopené draky, muži a čaroději no prostě nádhera. Velmi doporučuji a já jdu číst druhý díl.
 • No comment

  5
  By Scorpi375
  EXELLENT👍🏼!!!!!
 • Hrubky

  4
  By Ripley120
  Pěkná kniha, bohužel pocit trochu kažen překladem s hrubkami.

keyboard_arrow_up