Dívka v pavoučí síti by David Lagercrantz

Dívka v pavoučí síti

By David Lagercrantz

 • Release Date: 2015-08-28
 • Genre: True Crime
Score: 4.5
4.5
From 24 Ratings
Download Now
The file download will begin after you complete the registration. Downloader's Terms of Service | DMCA

Description

Netrpělivě očekávané vydání čtvrtého dílu trilogie Milénium.
Časopis Milénium má nové majitele a jeho kritici tvrdí, že Mikael Blomkvist je vyhořelý a že uvažuje o změně zaměstnání.
Pozdě v noci Blomkvistovi zavolá profesor Frans Balder, přední odborník na výzkum umělé inteligence. Balder mu tvrdí, že pro něj má důležité informace o americké zpravodajské službě a že byl v kontaktu s výbornou mladou hackerkou, která se podobá někomu, koho Blomkvist velice dobře zná. Mikael Blomkvist doufá v exkluzivní reportáž, kterou on i Milénium tak zoufale potřebuje. Lisbeth Salanderová má jako obvykle své vlastní plány. Ale nadešel čas, aby se jejich cesty ještě jednou zkřížily. 
Dívka v pavoučí síti vychází v českém překladu dvacátého sedmého srpna zároveň se švédským originálem a anglickým překladem. Čtvrtý díl Milénia vyjde k desátému výročí švédského vydání prvního románu Muži, kteří nenávidí ženy (česky Host 2008).
Práva na čtvrtý díl Milénia byla prodána do čtyřiceti zemí. Dosavadní trilogie vychází v padesáti zemích světa a prodalo se jí přes osmdesát milionů výtisků. Jen v České republice se čísla prodejů vyšplhala na čtyři sta tisíc.

Reviews

 • Skvele

  5
  By {$0 as? robertvojta}
  Volne pokracovani trilogie Milenium od Stig Larsson. Doporucuju si ji nejdriv precist a potom az toto. Vsechno to na sebe navazuje a zda se, ze to bude i pokracovat :) Ze zacatku jsem si rikal, ze to neni ono a dost se to od Stiga lisi. Po chvilce jsem zmenil nazor a dal to na jeden zatah az do rana. Neslo prestat. Lisbeth je proste Lisbeth :) Doporucuju.
 • Povedené pokračování

  5
  By PetrS
  Po počátečních obavách jsem se od poutavého příběhu nemohl odtrhnout. Doufám, že autor přidá další díly.

keyboard_arrow_up