Snadno a rychle 2 by Roman Vaněk, Pražský kulinářský institut & 24U

Snadno a rychle 2

By Roman Vaněk, Pražský kulinářský institut & 24U

  • Release Date: 2016-05-25
  • Genre: Methods
Download Now
The file download will begin after you complete the registration. Downloader's Terms of Service | DMCA

Description

Autor Pražské kuchařky a celé řady úspěšných kuchařských knih Roman Vaněk navazuje touto novou publikací na knižní bestseller Snadno & Rychle, kterého se jen během prvních dnů od vydání prodalo několik desítek tisíc kusů. Rozšiřuje tím tzv. “Bílou řadu” svých kuchařek.
Ještě lépe zpracovaná kuchařka SNADNO & RYCHLE 2 svou jednoduchostí, dostupností použitých surovin a precizně napsanými recepty “krok za krokem” opět zaujme každého milovníka dobrého jídla, včetně začátečníků, a především ty, kteří nemají čas stát během týdne příliš dlouho u sporáku.
Kniha obsahuje více než 100 barevných fotografií a 82 rychlých pokrmů, se kterými sklidíte úspěch nejen v rodině, ale i u svých přátel.
Recepty jsou řazeny v šesti kapitolách (1-Polévky, 2-Maso, ryby a plody moře, 3-Zelenina a sýr, 4-Vejce, sendviče a pomazánky, 5-Saláty, 6-Dezerty a pečení).

Máte nějaký nápad nebo přání, postřeh, otázku nebo vám kniha nefunguje správně a nepomohlo opětovné stažení? Napište nám ne e-mail: info@snadnoarychle-prakul.cz

keyboard_arrow_up