Navždy Pryč (Záhada Riley Paige—Kniha Č. 1) by Blake Pierce

Navždy Pryč (Záhada Riley Paige—Kniha Č. 1)

By Blake Pierce

 • Release Date: 2016-09-06
 • Genre: Women Sleuths
Score: 4.5
4.5
From 67 Ratings
Download Now
The file download will begin after you complete the registration. Downloader's Terms of Service | DMCA

Description

“Dynamický děj, který si vás získá hned v první kapitole a už vás nepustí.”
--Midwest Book Review, Diane Donovan (o knize Navždy pryč)

“Mistrovsky zpracovaný thriller a záhada! Autor skvostně vytvořil postavy, jejichž psychická stránka je tak dobře popsaná, že máme pocit, jako bychom byli v jejich mysli, sledovali jejich obavy a těšili se z jejich úspěchu. Zápletka je velmi inteligentní a poskytne vám zábavu během čtení celé knihy. Tato kniha je plná zápletek a nenechá vás usnout, dokud neotočíte poslední stránku .”
--Books and Movie Reviews, Roberto Mattos (o knize Navždy pryč)

Na venkovském předměstí Virginie se objevují mrtvé ženy, které jsou zabíjeny ohyzdným způsobem, a když je přivoláno FBI, je vyvedeno z míry. Sériový vrah je na svobodě, jeho frekvence se zvyšuje a oni ví, že existuje jen jediný agent, který je dost dobrý na to, aby tento případ rozluštil: Speciální Agentka Riley Paige.

Riley je na placené dovolené, zotavuje se ze setkání se svým posledním sériovým vrahem a, protože je křehká, FBI se zdráhá využít její geniální mysl. Ale Riley, která potřebuje bojovat se svými vlastními démony, se zapojí a její pátrání ji zavede do znepokojivé kultury sběratelů panenek, do domovů rozvrácených rodin, a do nejtemnějšího zákoutí mysli vraha. Jak Riley odhaluje jednotlivé jeho části, uvědomuje si, že čelí vrahovi, který je zvrácenější, než si vůbec dokázala představit. Ve zběsilém honu s časem se ocitne na pokraji svých sil, může ztratit svou práci, její vlastní rodina je v nebezpečí a její křehká mysl kolabuje.

Ale jak Riley Paige jednou převezme případ, nevzdá se. Je jím posedlá, zavádí ji do nejtemnějších koutů její vlastní mysli, zastře hranice mezi tím, kdo je lovec a kdo lovná zvěř. Po několika neočekávaných zápletkách ji její instinkt dovede k šokujícímu vyvrcholení, jaké si ani Riley sama nedokázala představit.

Temný psychologický thriller, ze kterého se napětím rozbuší srdce, NAVŽDY PRYČ je první knihou, která představuje novou strhující sérii – a novou oblíbenou postavu – která vás přinutí otáčet stránky ještě dlouho do noci.

Druhá kniha v sérii Riley Paige je nyní k dostání!

Reviews

 • Wau

  5
  By _ZoraCZ_
  Tato kniha má vše zápletku i vyvrcholení mega super🤩
 • Tolik chyb v jedné knize

  4
  By Kvitek5
  Kniha je velkolepá a čtivá. Jen při četbě ruší hodně chyb.
 • Recenze

  5
  By Edward Gomola
  Doporučuji přečíst, nenechá vás to chladnými. Budete chtít číst dále a dále, i když, už pak příjde poslední strana a vy chcete číst i tak dále a tak pak hledáte další knihy. Opravdu velice mile překvapil autor. Velice chválím, takže neváhejte a přečtěte si. Velice dobře píše. Přeji krásné čtení.
 • Navždy pryč

  5
  By Veronika Kicul
  Uzasna kniha, to same mohu říci o dalších dvou knihách, které jsou pokračováním úžasného příběhu agentky FBI. Kniha je ctiva, dobre napsána. Jedine co mi na knize vadí, ze v českém překladu se vyskytuje spousta pravopisnych chyb.
 • Příšernost..

  1
  By Mikaelder
  Tragická čeština... Ztráta času
 • Záhada Riley Paige - kniha č.1

  1
  By Hunter3276
  Překlad: tragédie! Skloňování, časování, rody, překlepy... Děj: klišé, klišé, klišé... Ztráta času, a to i zadarmo...
 • Navždy pryč

  4
  By Jajajek
  Až na trosku pochybení v překladech celkem čtivé.

keyboard_arrow_up