AB ORIGINE by Spira Mayko

AB ORIGINE

By Spira Mayko

 • Release Date: 2016-12-08
 • Genre: Science Fiction
Score: 4.5
4.5
From 11 Ratings
Download Now
The file download will begin after you complete the registration. Downloader's Terms of Service | DMCA

Description

Neobvyklý a napínavý příběh ze světa, ve kterém mizí z temných lesů děti, v záblescích světla celé vesnice a z lidské paměti i měsíce života. Ze světa, kde lidé nejsou vždy tím, kým se zdají být, a kde o vašem osudu rozhoduje někdo úplně jiný než vy. Povědomé? Nejspíš ano. Je to totiž náš svět a v něm se vše opakuje stále dokola, od začátku. Příliš kruté? Možná. A možná je to nezbytné. S pouhým klackem v ruce nemůžete zničit celý svět a všechno ostatní nám vzali. 
Jako pokaždé.

Reviews

 • Pro mládež?

  2
  By legbawedo
  Slabá stylistika, předvídatelný děj, ploché postavy, neobjevná zápletka a řemeslně kvalitní ilustrace. Prohlédnout, nečíst ;-)
 • AB ORIGINE

  5
  By Evca dvorska
  Od první kapitoly Vás pohltí a čtete jedním dechem, nedá se přestat. Žádné zdlouhavé pasáže bez děje. Kniha plná napětí, zmaru a krutosti syrového života a pachu smrti. V kontrastu s tím to, co nás dělá lidmi, neporazitelný mateřský cit a potřeba nebýt na světě sám.. Fyzicky cítíte lítost, slanost slz, strach, vyděšení, zápach spáleného masa a to, že chcete místo někoho opravdu umřít. Aspoň já, jsem máma..
 • Jednim dechem

  5
  By patrixson
  Uzasne dilo a originalni napad ktery nuti k zamysleni. Kniha ma skvele tempo, napeti a neboji se byt drsna a vtipna zaroven. Doporucuju! ...."asi ho budu muset stejne zabit" ;)
 • Skvělá kniha!

  5
  By pescado123
  To je návykový a velmi dobře napsaný příběh plný emocí a napětí. Doporučuji tuto knihu každému, kdo hledá dobré čtení.
 • SISI

  5
  By GoGoLaM
  ÚCHVATNÝ STRHUJÍCÍ PŘÍBĚH ...
 • Vyborna akce

  5
  By Adam.Bo2
  Jeste jsem nedocetl a uz musim doporucit, je to svezi a napinave, uvidime jak to skonci. Kupujte, stoji za to!
 • skvělé a působivé

  5
  By cácorka
  Kniha, kterou jsem přečetla bez přestávky a nemohla se od ní odtrhnout. Bála jsem se o své hrdinky a hrdiny a nemohla se dočkat další a další kapitoly. Příběh, který nutí k zamyšlení a v myšlenkách se k němu vracím. Dlouho jsem již nečetla tak dobrou knihu.
 • Fantasticky napínavé, drsné a gradující

  5
  By postg apo
  Příběh AB ORIGINE pohledem mnoha postav je skvěle odvyprávěný a i postupné odhalování záhad a pozadí celého dění je myslím mistrně zvládnutý. Kniha vám nedovolí přestat číst na moc dlouho a hltáte ji až do konce. Do vánoc si to přečtu ještě jednou a doporučuji všem kdo chce prožít něco nového a neobvyklého, možná že tato kniha se stane průkopníkem nového stylu psaní. Postavy si zamilujete a to nejen ty lidské :)

keyboard_arrow_up