Via ferraty v ČR by Tomáš Kublák & Jindřiška Walderová

Via ferraty v ČR

By Tomáš Kublák & Jindřiška Walderová

  • Release Date: 2017-03-04
  • Genre: Mountaineering
Download Now
The file download will begin after you complete the registration. Downloader's Terms of Service | DMCA

Description

Průvodce po via ferratách, které se nacházejí na území České republiky.

Publikace obsahuje popis jednotlivých ferrat, množství fotografií, nákresy, mapky a také popis přístupu k nim a možnosti parkování. Obsah je po stažení v zařízení off-line, takže v terénu nejste závislí na kvalitě signálu.

Via ferraty jsou oblíbené cíle při výleteh do Alp, vedle klasické turistiky, cyklistiky a lyžování jsou ferraty další nejčastější aktivitou, které se lidé v horách při aktivní dovolené věnují. A tento okruh lidí se neustále zvětšuje, lidé, co tam už byli, berou sebou příště další přátele. A je přirozené, že než se poprvé vydáme na nějakou velkou ferratu v Alpách, chceme si to vyzkoušet někde doma a na něčem kratším. Je to logická a správná strategie. Kdo jde touto cestou, nalezne v tomto průvodci základní informace o tom, kde a jaké ferraty se u nás nalézají.
Nechte si průvodce staženého off-line v zařízení, a nemůžete ho zapomenout, ať už pojedete na výlet kamkoliv a kvůli čemukoli, když se najednou situce vyvine, že by se mohlo jít na ferraty, budete mít po ruce informace.

keyboard_arrow_up