O čem sním, když náhodou spím by Andrej Babiš

O čem sním, když náhodou spím

By Andrej Babiš

 • Release Date: 2017-07-22
 • Genre: Biography
Score: 1.5
1.5
From 31 Ratings
Download Now
The file download will begin after you complete the registration. Downloader's Terms of Service | DMCA

Description

Moje první knížka. Psal jsem ji za pomoci mnoha lidí víc než rok. Je to moje vize České republiky v roce 2035. Možná vás to překvapí, ale zatím jsem první politik v naší zemi, který něco takového napsal. Poslední, kdo to udělal, byl Jan Antonín Baťa, když napsal Budujme stát pro 40 000 000. Od té doby nikdo.

K téhle knížce už se vyjádřilo spousta lidí, ale ne každý ji četl. Vydal jsem ji zdarma, ať je pro každého. Nejdřív tištěnou a pak i elektronickou. A myslím, že byste na ni měli mít názor. Měli bychom přemýšlet o vizi naší země.

Budu moc rád, když si knížku přečtete a napíšete mi, třeba na můj Facebook, nebo na náš web Chceme lepší Česko.

Co je v knížce?

Sen o zemi, která funguje
Sen o solidaritě
Sen o zdravých lidech
Sen o fair play
Sen o čisté krajině
Sen o spravedlnosti 
Sen o poctivé politice
Sen o tom, co budou naše děti umět
Sen o kultuře pro všechny
Sen o zemi, kde je všechno blízko
Sen o chytrých městech
Sen o živém venkově
Sen o slušném podnikání
Sen o úspěchu
Sen o bezpečí
Sen o nezávislosti

Reviews

 • Je to vize …

  5
  By Wityy
  Někteří by se tu měli oprostit od toho, že tento pán je bohatý a chce nás všehny okrást a opravdu toto dílo brát jako vizi …
 • Vrteti psem

  1
  By Dobry kocour
  Je krasne z pohledu toho jak se dela politicky marketing a osobni PR sledovat podobne pociny. Vzdy mne fascinuje co vse si muze clovek dovolit kdyz je bezpaterni a ma dostatek financi ;)
 • Bože to je blbost

  1
  By Dukačenko
  Taková slátanina, to snad není možné. Na druhou stranu musím říct, že číst to dětem na dobrou noc nemusí být zase tak špatný nápad, vlastně celá tato kniha působí velice dětským dojmem a na uspání ostatně svůj úkol splní.
 • Vize

  4
  By Saddako
  Jako vize je to opravdu zajimave. V knize jsou vyzdvihnuty firmy a lide na ktere bychom meli byt hrdi. Je to jen zamysleni nad tim jak by nase zeme mohla vypadat, na co by se dalo navazat a jaky model by slo vyuzit. Pro ty co knihu necetli, ale presne vedi ze se jim nelibi je potreba rici, ze se v knize nikde nepise, ze zmeny udela p. Babis nebo ANO.
 • Nejnebezpečnější člověk pro naši republiku

  1
  By Zbalom
  Kniha napsána marketingovým týmem tohoto oligarchy, jehož moc a skandály už dávno překonaly doposud nemožné... až Vy, kteří tomu věří prozřete, snad ještě nebude pozdě.
 • Hnus

  1
  By Coobajz
  Egoisticka slatanina naprosto vysinuteho silence, ktery si snazi podmanit stat..
 • Odpad

  1
  By Demo.nicus
  Naprostý odpad, stejně jako celé ANO estébáka Babiše. Nás si nekoupíš. Ani ty, ani ten tvůj PR tým!
 • Snůžka pokryteckých lží a účelových manipulací

  1
  By JanElznic
  Samé lži a snaha zmanipulovat lidi, aby Babiše volili. Přitom je to největší zloděj v Čechách všech dob. Káže vodu, ale sám pije víno. Nejhorší je, že mu na to naletělo tolik lidí. Sám se již mnohokrát před kamerami usvědčil ze lži, přesto tvrdí, že to není pravda. Babiš byl vždy šedá eminence politiků v pozadí již od 90. let a bude tvrdit, že ne. A co kauza Unipetrol, který mu přihrál tehdy jeho kamarád Miloš Zeman? Lovochemie? Agrotec a manipulace se zakázkami České pošty? Proč nepřizná Babiš, že si tyká s Ivanem Langrem. Dříve Stanislavem Grossem? Proč se Babiš nechlubí, že v roce 1997 přispěl ČSSD pěti miliony korun a pak s ní kšeftoval? Že financoval Ficovu kampaň na Slovensku? Vždyť to právě Babiš zrodil ty "tradiční" politiky, na které teď tak nadává. Čapí hnízdo za 50 milionů z našich daní. Nezdaněné korunové dluhopisy za miliardy. Neustálé obcházení zákonů. Proč Babiš nepřizná, jak ukradl Agrofert a kde na něj vzal? Sám nedokáže prokázat nijak svůj majetek a ostatní by svlékal z kůže. Jak řekl jeden poslanec za KSČM nedávno pro Seznam Zprávy: "Babiš přišel v 90. letech ke svému majetku stylem pro tu dobu typickým."
 • Ne 2017

  1
  By mpoky
  Předvolební brožurka.
 • Lži a fantasmagorie

  1
  By pan Hlava
  Nejlepší pro republiku bude když tenhle ten pán nebude mít možnost se na její budoucnosti jakkoliv podílet. Na její rozkrádání tu zbyde ještě dost lidí jemu podobných.

keyboard_arrow_up