Vábení (Záhada Riley Paige – kniha č. 4) by Blake Pierce

Vábení (Záhada Riley Paige – kniha č. 4)

By Blake Pierce

  • Release Date: 2017-09-06
  • Genre: Women Sleuths
Score: 4.5
4.5
From 6 Ratings
Download Now
The file download will begin after you complete the registration. Downloader's Terms of Service | DMCA

Description

"Mistrovský zpracovaný thriller a záhada! Autor skvostně vytvořil postavy, jejichž psychická stránka je tak dobře popsaná, že máme pocit, jako bychom byli v jejich mysli, sledovali jejich obavy a těšili se z jejich úspěchu. Zápletka je velmi inteligentní a poskytne vám zábavu během čtení celé knihy.  Tato kniha je plná zápletek a nenechá vás usnout, dokud neotočíte poslední stránku.”
--Books and Movie Reviews, Roberto Mattos (o knize Navždy pryč)

VÁBENÍ je čtvrtou knihou z nejprodávanější mystery série Riley Paige, která začíná knihou NAVŽDY PRYČ (kniha č. 1).

Na osamělém úseku dálnice v Delaware se objevují mrtvé ženy. Některé jsou nezvěstné nevysvětlitelně dlouhou dobu, zatímco jiné se objevují mrtvé, jejich těla jsou vystavena na odiv bizarním a tajemným způsobem. Když je identifikovaný vzor chování vraha, FBI je jasné, že mají co do činění se zvráceným sériovým vrahem – který láká dívky na své záludné plány – a že nikdy nepřestane zabíjet.

FBI, která se zoufale snaží případ vyřešit, naléhá na zvláštní agentku Riley Paige, aby případ převzala. Ale brilantní Riley, která je stále ještě vyvedená z míry kvůli předchozím případům, konečně našla klid ve svém soukromém životě a je odhodlána pomoci své dceři April, postavit se zpátky na nohy. Ale když se vraždy stanou příliš znepokojující, příliš naléhavé – a kdy na ni naléhá Bill, její bývalý partner – Riley si nakonec uvědomí, že nemůže říct ne.

Riley hon zavede hluboko do znepokojujícího světa stopařů, povalečů, žen, o které se už nikdo nestará. Když zjistí, že několik žen je ještě udržováno při životě a že je ještě čas na jejich záchranu, uvědomí si, že se nezastaví před ničím, je posedlá případem a sama sebe dožene až na okraj propasti. Ale Riley si uvědomí, že se jí rozpadá její vlastní život a její vlastní křehká psychika se snaží zátěž stěží zvládnout. V zoufalém závodě s časem zápolí s pokusem prozkoumat hlubiny vrahovy mysli, aby ty ženy zachránila - a aby zachránila sama sebe - před zhroucením.

Temný psychologický thriller, ze kterého se napjatým očekáváním rozbuší srdce, VÁBENÍ je knihou č. 4 ze strhující nové série – s oblíbenou novou postavou – která vás přinutí otáčet stránky dlouho do noci.

Kniha č. 5 ze série Riley Paige bude brzy k dostání.

keyboard_arrow_up