Nikdy nejez sám by Keith Ferrazzi

Nikdy nejez sám

By Keith Ferrazzi

 • Release Date: 2012-02-10
 • Genre: Business & Personal Finance
Score: 4
4
From 33 Ratings
Download Now
The file download will begin after you complete the registration. Downloader's Terms of Service | DMCA

Description

Chtěli byste se stát generálními řediteli nebo senátory? Dostat se na špičku svého oboru? Vydělávat víc peněz nebo mít „jen“ víc přátel? Není to nemožné: stačí se prostě více zapojit.

Kniha Keitha Ferrazziho poutavě pojednává o fenoménu networkingu a nezbytnostni upevňování lidských vztahů v přetechnizovaném světě. 
Ferrazzi přitom důsledně odmítá navazování vztahů na základě jejich účelového, primitivního, desperátského vytěžování, které je obvykle s „networkingem“ spojováno. Jeho způsob spojení se světem se zakládá na velkorysosti a vzájemné pomoci. 

Vedle vlastních zkušeností a tipů autor nabízí i pohled na nadčasové strategie těch „nejpropojenějších“ lidí na světě, například Billa Clintona či dalajlámy.

Více o knize: http://melvil.cz/kniha-nikdy-nejez-sam

Reviews

 • Překvapivě moc dobre

  5
  By Madrid_18
  Tu knížku bych si asi nekoupil, kdyby nevyšla u Melvila. Přišlo mi trochu divny dívat se na všechny lidi kolem jako na potenciální kariérní kontakty. Ale autor neni hloupý sběrač vizitek a jeho rady jsou velmi decentní a lidské. A marná sláva, má pravdu v tom, ze nikdy nejednate, nenabízíte, nepresvedcujete "firmu", ale vždy konkrétní živé lidi, kteří pro ni pracuji. A proto jsou kontakty na ně tak klíčové.
 • Výborné

  5
  By janikov
  Jen stručně: po dočtení jsem uspořádal setkání s lidmi, které jsem vždycky chtěl potkat, ale styděl jsem se. Výsledek je, že mám nové profesní přátele a mnohem lepší pocit ze setkávání s lidmi. Knížka je doslova dojemná :)

keyboard_arrow_up