Kopni do té bedny by Seth Godin

Kopni do té bedny

By Seth Godin

 • Release Date: 2012-05-01
 • Genre: Self Help
Score: 4
4
From 36 Ratings
Download Now
The file download will begin after you complete the registration. Downloader's Terms of Service | DMCA

Description

# Konkrétní změny v životech čtenářů, které jim přečtení knihy přineslo:

Na straně 18 jsem knihu založil a promazal pomocí WD-40 dvoje vrzající dveře, k čemuž jsem se odhodlával už několik týdnů.
– blog Petra Šimčíka

Věci, které jsem měl v plánu a neustále odkládal, jsou najednou hotové anebo na nich pracuji.
– blog Petra Kozlíka

Potřeboval jsem povolení k tomu, abych konečně kopnul do té bedny. Díky knize jsem konečně zjistil, kde to povolení najít.
– blog čtenáře Tasselhofa

(…) Takže s našim motocyklovým projektem budeme otevírat kancelář v Brně a já si balím kufry a za 14 dní opět budu poloviční brňák!
– blog Ondřeje Vymětalíka

# O KNIZE

Znáte to. Už nějaký čas si hýčkáte podnikatelský nápad, námět na knihu, filmový scénář, či nějakou zásadní změnu ve svém životě. Je to váš alternativní scénář, váš poklad schovaný poklad pod pracovním stolem. Rádi o něm mluvíte a přátelé vám závidí vaše nápady. Jenže tím to končí. Dál sedíte na své bezpečné židli a žijete svůj život plný kompromisů, zatímco jsou to ti druzí, kdo se pouštějí do nových věcí a dobrodružství. Není to škoda? Jasně, že je! 

Kupodivu stačí málo. 

"Kopni do té bedny!" zařve na vás Seth Godin. A je to přesně to, co potřebujete slyšet. Tahle stručná, úderná kniha jednoho z nejslavnějších současných myslitelů a kaučů, vás nakopne tak, že ji dočtete, převrátíte stůl a konečně otevřete svou bednu s pokladem. Těšíte se?! My se rozhodně těšíme na vaše projekty, které díky knize uvedete do života.

# Více o knize

http://melvil.cz/kniha-kopni-do-te-bedny

Reviews

 • Celkem ok

  3
  By ShoobaDooba Prague
  Cetl jsem po 4hodinovem pracovnim tydnu od Tima Ferrise, z nehoz jsem byl nadsen. Mozna i tim srovnanim mi tahle kniha pripada jako nikoliv spatna, ale zachvat jsem z ni nemel.
 • Potrbujes nakopnout? Precti si ji.

  4
  By FeryKloucek
  Kratka knizka, ktera ma jeden hlavni cil. Tim je ctenare nakopnout a donutit k akci. Tento cil pomerne dobre splnuje.
 • Pěkné

  5
  By Madrid_18
  Pěkná knížka. Za delsi vecer přečtená, ale od té doby mi vrtají Godinovy věty hlavou.
 • Má drive

  5
  By Svrdlin
  Godin rozhodně není týpek, který by vás chlácholil, na druhou stranu vás asi uklidní jeho důraz na to, že i chyby mají svůj význam. A neúspěchy nemusejí být stopkou ve vašem snažení. Když jsem četl elektronickou verzi knihy, nestačil jsem si text podtrhávat. Kopni do té bedny má totiž drive. Godin dávkuje nové myšlenky s myslí profesionálního autora hollywoodských blockbusterů. Jde o horskou dráhu, mixáž klidu (opakování důležitých idejí) a intezivních vzruchů (Godinovo šťouchání). Když kniha skončí, dost možná budete mít chuť všechny možné notýsky a poznámky s plány hodit do kamen, protože to, co chcete dělat, máte v srdci a nyní je ten nejvyšší čas to konečně začít i žít.
 • Minimalisticky napsaný impuls do života

  5
  By Daniel Gamrot
  Na několika málo stránkách popsáno to, co naprosté většině lidí chybí. Za mě příjemně strávených pár hodin.
 • Zvláštní kouzlo

  5
  By janikov
  Motivačních knížek je hodně, ale tohle je první s kouzlem. Asi to je v její stručnosti a znalostech autora, ale já po dočtení udělal jedno velké rozhodnutí, k němuž jsem se odhodlával roky. Díky za to!
 • Dál už hledat nemusíte

  5
  By Capslick
  Pokud byste letos měli v plánu přečíst si jen jednu jedinou knížku, nehledejte dál. Kopni do té bedny dělá z konkurence v oblasti knih s tématikou osobního rozvoje s nedbalou elegancí a jen tak zdánlivě mimoděk kůlničky na dříví.

keyboard_arrow_up