Neviditelný by Mari Jungstedtová

Neviditelný

By Mari Jungstedtová

  • Release Date: 2012-04-19
  • Genre: Crime & Thrillers
Score: 4
4
From 13 Ratings
Download Now
The file download will begin after you complete the registration. Downloader's Terms of Service | DMCA

Description

Na malebném švédském ostrově Gotlandu se blíží letní prázdniny. Helena a Per pořádají v letním domku na západním pobřeží každoroční večírek s přáteli, který končí prudkou žárlivou hádkou. Za svítání se Helena vydává na procházku po pláži a v husté ranní mlze někoho potká. Je nalezena brutálně zavražděna.
Když je zanedlouho poté objeveno tělo další mrtvé ženy, zavražděné podobně bestiálním způsobem, je kriminálnímu komisaři Andersi Knutasovi jasné, že se jedná o téhož pachatele. O pátrání po sériovém vrahovi mají velký zájem i média a ostrovem se šíří panika. Podléhají jí jak místní obyvatelé, tak přijíždějící turisté. Vybírá si vrah náhodně nebo má nějaký plán? A pokud ano, kdo bude další obětí?
Marek Lutonský v rámci své  připravil také mapu míst, které se v knize objevují. 
http://marek.lutonsky.net/mari-jungstedt-neviditelny-detektivka-jake-ja

Reviews

  • Dobrá detektivka

    4
    By Tom Klíčník
    Knihu považuji za dobrou a námět za povedený a uvěřitelný. Jediné, co mi trochu vadilo a proč nedám pět hvězd je přítomnost záhadného informátora. Rovněž vyřešení případu je na konci podivně rychlé, jako kdyby byla autorka unavená psaním. Slovník s výslovností švédských jmen mohl být mozná na začátku.

keyboard_arrow_up