Velká Kuchařka by Vilém Vrabec, Prakul Production & 24U

Velká Kuchařka

By Vilém Vrabec, Prakul Production & 24U

 • Release Date: 2012-07-02
 • Genre: Regional & Ethnic
Score: 3.5
3.5
From 17 Ratings
Download Now
The file download will begin after you complete the registration. Downloader's Terms of Service | DMCA

Description

Vilém Vrabec: Velká Kuchařka

Unikátní a přehledně zpracovaný soubor 1740 receptů tradiční české kuchyně pro všechna roční období. Ucelený soubor obsahuje jak úplné základy, tak i složitější pokrmy, které však zvládne i méně zkušený kulinář. Autor kuchařky Vilém Vrabec byl vynikající kuchař a učitel, autor desítek kuchařských knih. Jeho nejvýznamnějším dílem je právě legendární Velká kuchařka, která se neodmyslitelně stala součástí vybavení téměř každé domácnosti. Kvalitní gastronomie, techniky a postupy jsou i krédem Pražského kulinářského institutu, který se zasadil o šíření této unikátní knihy s velkou gastronomickou hodnotou moderní cestou elektronických knih. Věříme, že Vám přinese mnoho užitku.

Upozorňujeme, že kuchařka obsahuje velký počet receptů. Pro rychleší práci s kuchařkou doporučujeme použít alespoň iPad 2. generace. Máte nějaký nápad nebo přání, postřeh, otázku nebo vám kniha nefunguje správně a nepomohlo opětovné stažení? Napište nám na e-mail: info@vrabec-prakul.cz

Reviews

 • Za mě super kuchařka...

  5
  By Freddie CZ
  Velké množství receptů, pěkně a srozumitelně sepsané… Rychlost výborná… jsem rád, že ji mohu mít "neustále" elektronicky s sebou...
 • Super

  4
  By paradox_cz
  Kniha super. Konečně spoustu výborných receptů ihned po ruce. Za knihu jako takovou bych dal 5* Mínus ale dávám chybějící tlačítko kopírovat v textu (iPad 3. generace, 16Gb). Pokud se ale nepletu, tak toto dělají všechny knihy s DRM na nejnovějším iBooks (včetně Poklady klasické české kuchyně). Takže pokud si chcete někam zkopírovat nákupní seznam, máte smůlu. I v 21. století si musíte vzít tužku a papír a seznam si přepsat. Update: po stažení nové verze je rychlost perfektní.
 • pekne

  3
  By DemonioCZ
  pekny opis knihy co vydrzi dokud budou 1 a 0. minusy uz popsali ostatni a to jsem chtel i obrazky :)
 • Ovláadaní

  4
  By Jiri733
  Super kniha a perfektní počin. Těch jídel je obrovské množství. Celkový dojem ale kazí ovladání, které je fakt hrozné, neustále se na iPad 2 seká. Chtělo by to na ovládání zapracovat. Chybí mi také nějaká možnost označování oblíbených receptů.
 • odezvy ...

  4
  By mmm741852963
  Také mám ipad 2 a odezvy jsou skutečně špatné. Listování, prohledávání, odklik z obsahu ... všechno bohužel trvá tak dlouho, že má člověk nutkání akci opakovat ... Asi to skutečně bude velkým rozsahem knihy. Mám i Poklady a ty fungují výborně :-) Jinak recepty vypadají skvěle :-)
 • Sexy kucharka ;0)

  5
  By Zelfte
  Krasna kucharka! Obrovske mnozstvi receptu. Skvela prace!

keyboard_arrow_up