Tajemství morové jeskyně by Michael Byrnes

Tajemství morové jeskyně

By Michael Byrnes

  • Release Date: 2011-01-01
  • Genre: Crime & Thrillers
Score: 4
4
From 30 Ratings
Download Now
The file download will begin after you complete the registration. Downloader's Terms of Service | DMCA

Description

Zhrzená bohyně se vrací, aby dokonala svou pomstu
Americká jednotka se rozhodne prozkoumat iráckou jeskyni, v níž se ukryje skupina teroristů, s úžasem ovšem zjistí, že temné prostory toho skrývají mnohem víc. Stěny zdobí záhadné, šest tisíc let staré obrazy a nápisy, chodby hlídají nejmodernější sledovací kamery a v útrobách jeskyně leží hromady lidských kosterních pozůstatků. Do akce na odhalení této záhady se zapojí i americká archeoložka, která tady kdysi pracovala na přísně utajeném výzkumu.
Když se ji kdosi pokusí zavraždit, spojí se s americkými agenty, aby svými znalostmi přispěla k odhalení toho, kdo se za každou cenu snaží před světem uchránit tajemství jeskyně a hrozivé nebezpečí, které se v ní skrývá.
***
Spisovatel Michael Byrnes žije na Floridě s manželkou a dvěma dcerami. Získal magisterský titul z obchodní administrativy na Rutgers University a je spolumajitelem velice úspěšné pojišťovací makléřské firmy.
Jeho knihy jsou inspirovány celoživotní fascinací vědou, teologií a stavem lidské společnosti. Kniha The Genesis Plague (Tajemství morové jeskyně)  je jeho třetím románem.
Knihy Michaela Byrnese fascinují čtenáře tím, s jakou precizností a nejmodernějšími vědeckými prostředky přistupují hrdinové k řešení prastarých náboženských záhad. Do poslední chvíle zůstávají podivná úmrtí a starodávné relikvie zahaleny tajemstvím. Autor bravurně propojuje historii a mýty s ožehavými tématy současného světa a ve spojení s propracovanými charaktery postav vytváří úžasně čtivé a napínavé příběhy.
***
„Konečně přichází rovnocenný konkurent Dana Browna a jeho Šifry mistra Leonarda.“
Publishing News
„Úžasný běh mezi skutečnými historickými fakty štědře prošpikovaný uměleckou licencí. Vzrušující četba.“
Bookseller
 

Reviews

  • Super kniha

    5
    By Balo-1255
    Uzastna knizka,vrele doporucuji si ji precis. Napinavy pribeh s vic jak zajimavou zapletkou. Jakmile doctete kapitolu,musite hnedka zacist cist dalsi :-D. Nejde se od teto knizky odtrhnout.

keyboard_arrow_up