Nápady na ubrousku by Dan Roam

Nápady na ubrousku

By Dan Roam

 • Release Date: 2012-08-02
 • Genre: Business & Personal Finance
Score: 4.5
4.5
From 12 Ratings
Download Now
The file download will begin after you complete the registration. Downloader's Terms of Service | DMCA

Description

Přednášíte? Řídíte tým? „Prodáváte“ nápady? Obchodujete? Máte někdy pocit, že to, co říkáte, není dostatečně výstižné nebo že vás posluchač nechápe? 

Bestseller Dana Roama představuje způsob, jak být srozumitelný a presvědčivý. Učí totiž využívat vrozené vizuální myšlení. A nemusíte být zrovna Michelangelo! Roam tvrdí, že nadání pro vizuální myšlení má každý, i když si myslí, že kreslit neumí. Zcela postačí, když zvládnete nakreslit čáru, kolečko a čtvereček. Uvidíte, že správně načrtnutý, jakkoli jednoduchý obrázek třeba na obyčejném ubrousku je mnohem mocnější než Excel nebo PowerPoint. Pomůže vytříbit myšlenky, přemýšlet nad problémy zvenčí a sdělit je takovým způsobem, že jim ostatní lidé porozumí.

Nápady na ubrousku představují i po několika letech od prvního vydání výjimečný titul mezi knihami o prezentaci. Je to originální návod, jak při řešení libovolného problému využít vizuální myšlení – a poradit si jen s pomocí tužky a kousku papíru, jak díky přemýšlení s obrázky nalézat a rozvíjet nové myšlenky, jak rešit problémy nečekanými způsoby a jak významně zlepšit naše schopnosti podělit se o objevené postřehy.

Knížka je určena pro:
- manažery všech oborů
- obchodníky
- podnikatele
- lektory
- učitele
- prezentátory
- promotéry
- rodiče
Další podrobnosti o knize a názory čtenářů: http://melvil.cz/kniha-napady-na-ubrousku.

Reviews

 • Spokojenost

  5
  By Madrid_18
  O vizualnim vyjadřování uz jsem par knížek přečetl, ale stejně jsem se z teto poučil, je super. Jo a BlaBla uz vyšlo, ale kupodivu ne u Melvila, ale tusim v BizBooks.
 • kreativita v byznyse

  5
  By janikov
  Ta knížka je super. Mám ji i v papíru. To nejlepší, co jsem si odnesl, je dívat se vlastní myšlení jako na kreativní proces - a zachytit ho. Pro můj byznys výborná injekce.
 • vyborne

  5
  By mahs
  graficke vyjadreni myslenek, idealni pro vysvetlovani cehokoliv, rozhodne to ozivi prezentace. Jeste prosim pridat cesky preklad Blah Blah Blah...

keyboard_arrow_up