Sushi doma by Pražský kulinářský institut, Prakul Production & 24U

Sushi doma

By Pražský kulinářský institut, Prakul Production & 24U

 • Release Date: 2012-12-10
 • Genre: Regional & Ethnic
Score: 4.5
4.5
From 32 Ratings
Download Now
The file download will begin after you complete the registration. Downloader's Terms of Service | DMCA

Description

Detailní obrázková kniha s vice než 300 fotografiemi a 20 videy, které vás precizně a jednoduše navedou krok za krokem jak zvládnout přípravu tolik populární japonské techniky sushi v domácím prostředí. Další kniha z úspěšné dílny Pražského kulinářského institutu, která vlídně tuto techniku ozřejmuje a pasuje na úroveň běžných pokrmů. Kniha svým zpracováním nadchne úplné amatéry ale i profesionální kuchaře. Sushi párty díky této knize zvládne úplně každý.

Máte nějaký nápad nebo přání, postřeh, otázku nebo vám kniha nefunguje správně a nepomohlo opětovné stažení? Napište nám na e-mail: info@sushi-prakul.cz

Reviews

 • Salat sunomono?

  1
  By marty74
  Co sa robi s vyvarom v salate sunomono???
 • Obsahove pekne optimalizace hruza

  3
  By Icey-Eyes
  Obsahove moc pekne ale zcela chybi nativni optimalizace na vysku, skoda chtelo by doplnit.
 • Průměr

  3
  By j.horalek
  Obsahově knize nemohu nic vytknout, velké obrázky dobré jednoduché popisky. Co se mi nelíbí je zpracování knihy pro iPad. Je to čirý amatérismus. Abych si ji v klidu prohlédl, tak jedina možnost je mít knihu na dvoustránku což je mi nepohodlné, protože obrázky nejsou ostré. Je na první pohled jasné, že obsah je urcen pro mnohem vyšší rozlišení než iPad 2 zvládá a to je zřejmé hned na první strance s textem pana Vaňka. Nemůžu doporučit. Sami se přesvědčete na ukázce.
 • Skvela kniha o Sushi

  5
  By User4321asdfght
  Vsem vrele doporucuji!
 • Jednoduché a přehledné

  4
  By Tiburona
  Doplnění: to, že budou videoukázky, jsem oravdu nečetla, protože v popisu to není a inf. email o nové knize mi přišel, když už jsem měla knihu zakoupenou a recenzi napsanou. Do sushi baru chodím často (1xtýdně) a sushi si připravuji i doma. proto jsem tuto knihu uvítala a hned zakoupila. první dojem je příjemný. Kniha je pěkně sestavená s hezkými, čistými fotkami a jednoduchými popisy. Jednu hvězdu ubírám za to, že chybí videoukázky, jaké jsou u předešlé knihy. Zrovna u balení maki by se hodily. :-) Popisky u fotografií jsou malinké, uvítala bych, kdyby se po kliknutí každá fotografie rozbalila jednotlivě. PS. U fotek nakládaného zázvoru mám všechny popisky stejné.
 • Super věc

  5
  By GeekCestovatel
  Knížka obsahuje hodně hezkých obrázků. Paní s prvním komentářem asi nečetla pořádně, protože videa budou v další aktualizaci. / Mám chuť si na sushi zajít, protože nevím, kam si mám chodit kupovat čerstvé ryby, když nevlastním živnostenský list. Sushi rýže se mi válí ve skříni.
 • Pochvala

  4
  By kucerazd
  Pekne udelana knizka

keyboard_arrow_up