Moje těhotenství krok za krokem by Babyweb.cz

Moje těhotenství krok za krokem

By Babyweb.cz

 • Release Date: 2013-04-25
 • Genre: Health & Fitness
Score: 4.5
4.5
From 16 Ratings
Download Now
The file download will begin after you complete the registration. Downloader's Terms of Service | DMCA

Description

Ještě nikdy nebyla naučná encyklopedie popisující těhotenství tak vzrušující a zábavná. První elektronická multimediální kniha o těhotenství vznikla ve spolupráci s předním českým webem o mateřství a rodičovství Babyweb.cz, lékaři a dalšími odborníky. Uvidíte i uslyšíte jedinečný a fascinující příběh vývoje miminka od početí až po konečnou fázi jeho vývoje.

Moje těhotenství krok za krokem obsahuje odborné informace podané srozumitelně a názorně – texty jsou doplněny o videa a interaktivní ukázky. Okouzlující animace ovulace a početí byly vytvořené speciálně pro tuto knihu, najdete zde originální ilustrace vývoje plodu týden po týdnu, praktické fotonávody, jak cvičit v těhotenství, i příklady zdravého jídelníčku, zábavné interaktivní testy, kalkulačky, s jejichž pomocí si snadno spočítáte termín porodu nebo kolik přiberete.
Videa natočená s předními českými lékaři vám přiblíží péči v průběhu těhotenství a zmírní vaše obavy z porodu. Díky názorné infografice a interaktivním popiskům se snadněji zorientujete v termínech vyšetření, výsledcích ultrazvuku nebo v kolonkách těhotenské průkazky. Kniha detailně ukazuje, jak se mění tělo těhotné ženy, jak se vyvíjí plod i co se děje uvnitř matčina těla. 

Klikněte na barevné ikony u každého textu a přečtěte si další doplňující informace – rady odborníků, zkušenosti těhotných žen, vysvětlivky ke zkratkám či neznámým pojmům. Multimediální kniha dále nabízí funkci fultextového vyhledávání, můžete si barevně zvýraznit pasáže, které vás zaujaly, vkládat své vlastní poznámky a následně je sdílet s partnerem nebo kamarádkou elektronickou poštou.

Knihu si stáhněte jednorázově do svého iPadu a prohlížejte si ji kdykoli i bez přístupu k internetu. Pokud máte v rodině více iPadů, můžete si tuto knihu zdarma nahrát i na vaše další zařízení v rámci domácího sdílení. 

Multimediální knihy, jako je tato, představují skutečnou revoluci ve světě knih. Bezplatné aktualizace zaručí, že obsah vaší knihy nikdy nezestárne. Poutavější, zábavnější a názornější knihu o těhotenství prostě nikde nenajdete.

Reviews

 • Skvělé

  5
  By Tribitka
  Pro všechny budoucí maminky ideální průvodce! Mohu jen doporučit 😉
 • Zuzka

  1
  By 9zuzanka9
  Knihu jsem zaplatila, ale nelze otevřít!
 • Díky této knize jsem se zbavila strachu

  5
  By ladeta
  Čekám své první dítě a celé těhotenství mě provázejí úzkostné stavy. Po prolistování vaší knihy a hlavně shlédnutí všech videí a animací si připadám mnohem klidnější. Těším se na knížku o porodu, která mi snad pomůže lépe zvládat můj strach z bolesti. Díky!
 • Výborně

  5
  By Tehule
  Výborná publikace, určitě zatím nejlépe zpracovaná kniha na trhu, a to jak obsahově, tak graficky, za tuto cenu se určitě vyplatí, gratuluji autorům a mohu jen pochválit.
 • Nejlepší co jsme viděli

  5
  By Hrudek
  Jednoznačně nejlepší kniha o těhotenství, kterou jsme viděli. Rodíme poprvé, takže je pro nás všechno nové. Videa a animace jsou super. Díky!
 • Skvele a nazorne

  5
  By Micik007
  Uzasna a navodna encyklopedie, ktera tehulkam detailne popisuje, co je ceka. Doporucuji!!!

keyboard_arrow_up