Záměna by Nika Peas

Záměna

By Nika Peas

 • Release Date: 2013-06-13
 • Genre: Contemporary
Score: 4.5
4.5
From 70 Ratings
Download Now
The file download will begin after you complete the registration. Downloader's Terms of Service | DMCA

Description

Drobná překladatelka Vivien se celý život řídila chladnou logikou a práci prokládala péčí o svou jedinou žijící příbuznou. Když se však dostane do neřešitelné situace a musí zaplatit babičce operaci v soukromém sanatoriu, sáhne po zoufalém řešení – kývne na nabídku svého současného šéfa. Za jednu noc vášně italský boháč Matteo zaplatí Vivien, kolik si řekne. Výčitkami zkoušená dívka polkne stud, téměř nulové zkušenosti v oblasti lásky a s myšlenkou, že všechno pro svou babičku vydrží, vkročí do hotelového pokoje. Netuší, že jedna noc ji celou změní. Že milenec skrytý tmou bude na její tělo hrát jako na vzácný nástroj. Ráno odchází z hotelu se zasněným úsměvem – zaplatí za babiččin pobyt a navíc prožila nádherné milování. Vášní omámenýma očima sleduje Mattea a ignoruje žhavý pohled jeho obchodního partnera Ryana. Vysoký svalnatý skot skřípe zuby žárlivostí. Jak má říct té křehké blonďaté víle, že pomocí intrik a lží vyměnil schůzky a obelhal Mattea. Ale hlavně, že to byl on, kdo se celou noc žhavě miloval s Vivien? A jak zařídí, aby ještě jednou svíral v náručí svůdné tělo plaché Vivien? 

Reviews

 • Záměna recenze

  2
  By irenavito
  Jednoduché, eroticky líbivé čtení
 • Užasné

  5
  By Lucietie
  Nadherna kniha, chytne človeka hned na začatku.
 • Úúúžasné!!

  5
  By Tori.SClares
  Tato kniha je prostě boží. Četla jsem spousty romantických knih ale tato zůstalvá stále v první pětce (spolus i s druhým dílem samozřejmě) - Prosím Niko vydej 3. Díl!! 😊 (a pak i ten 4.)
 • V

  4
  By Nikiguliver
  Knizka je ctiva, pribeh je az absurdní, ale precetla jsem ji na dvakrat, coz vypovídá o atraktivitě. Podotýkám-v tuto chvili jsem na materske :-D
 • Záměna

  5
  By Pajenny
  Úžasná romantika pro volný čas. Přečetla jsem za jeden den a jsem nadšená všem doporučuji už v první kapitole jsem byla vtažena do úžasně romantického děje :-) díky super kniha
 • Pecka!

  5
  By Honza8888
  Tak tedy, erotická romatika. Ano je to pecka! Napsané s lehkostí a čtivostí s nezkutečně odpočinkovým nádechem. Potřeboval jsem odpočinout hlavě od reality a od problému a byla to vážne perfektní volba. Přečteno během pár hodin, protože se ta kniha nedá moc odložit, to Vám děj nedovolí ,). Jsem chlap co čte detektivky a poslouchá metal a má rád smrad spáleného benzinu ale tuhle knihu doporučuji na 101%!

keyboard_arrow_up