Můj porod krok za krokem by Babyweb.cz

Můj porod krok za krokem

By Babyweb.cz

 • Release Date: 2013-06-13
 • Genre: Health & Fitness
Score: 5
5
From 6 Ratings
Download Now
The file download will begin after you complete the registration. Downloader's Terms of Service | DMCA

Description

Ještě nikdy nebyla žádná kniha o porodu tak vzrušující, zábavná a názorná. První elektronická multimediální kniha o porodu vznikla ve spolupráci s předním českým webem o mateřství a rodičovství Babyweb.cz, lékaři a dalšími odborníky. Uvidíte i uslyšíte jedinečný a fascinující příběh narození miminka od první doby porodní po první dny jeho života.

MŮJ POROD krok za krokem obsahuje odborné informace podané srozumitelně a názorně – texty jsou doplněny o videa a interaktivní ukázky. Autentická videa porodu stejně jako originální animace postupu miminka porodními cestami byla vytvořena speciálně pro tuto knihu. V knize najdete praktické foto návody, jak správně kojit, i příklady, jak po porodu posílit ochablé svalstvo pánevního dna. Součástí publikace jsou také zábavné interaktivní testy.

Videa natočená s předními českými lékaři vám přiblíží péči v průběhu porodu a pomohou vám zmírnit vaše obavy z neznámého prostředí a porodu samotného. Videa ukážou naživo samotný porod od příjmu na porodní pokoj až po poporodní vyšetření. Jste zvědavá, jak vypadá v reálu porod placenty nebo císařský řez? Zajímá vás, jak rozpoznat novorozeneckou žloutenku a jaké jsou moderní možnosti léčby? V interaktivní knize Můj porod krok za krokem najdete ještě mnohem víc!

Klikněte na barevné ikony u každého textu a přečtěte si další doplňující informace – rady odborníků, zkušenosti novopečených maminek, vysvětlivky ke zkratkám či neznámým pojmům. Multimediální kniha dále nabízí funkci fultextového vyhledávání, můžete si barevně zvýraznit pasáže, které vás zaujaly, vkládat své vlastní poznámky a následně je sdílet s partnerem nebo kamarádkou elektronickou poštou.

Knihu si stáhněte jednorázově do svého iPadu a prohlížejte si ji kdykoli i bez přístupu k internetu. Pokud máte v rodině více iPadů, můžete si tuto knihu zdarma nahrát i na vaše další zařízení v rámci domácího sdílení.

Multimediální knihy, jako je tato, představují skutečnou revoluci ve světě knih. Poutavější a názornější knihu o porodu prostě nikde nenajdete.

Reviews

 • Kniha plná užitečných videí

  4
  By ladeta
  Videa v této knize jsu realistická a nic nepřibarvují. Bohužel. Své první dítě jsem porodila v Německu v porodním domě a celý proces byl mnohem intimnější, než jak jej ukazují videa v této knize. To však není chyba autorů, to je realita českého porodnictví. Celá kniha je zaměřena především na praktickou pomoc a ukázky. Investice necelých 8 Eur se určitě vyplatí. Doporučuji!
 • Díky!

  5
  By PookyMedved
  Díky za tuto kouzelnou knížku. Jednoduchou a poutavou formou vysvětluje a přibližuje vše, co souvisí s příchodem miminka na svět :)
 • Opět skvělé!

  5
  By Hrudek
  Po dobré zkušenosti s knihou Moje těhotenství jsme se nezklamali ani nyní. Líbí se nám videa z porodnic a lépe víme, do čeho jdeme!
 • Super!!

  5
  By Mys plys
  Čekám svoje první dítě a vždycky jsem se bála porodu. Knihu jsem si koupila kvůli informacím a musím říct, že se bojím mnohem méně, protože vím co mě čeká.

keyboard_arrow_up