Můj novorozenec krok za krokem by Babyweb.cz

Můj novorozenec krok za krokem

By Babyweb.cz

 • Release Date: 2013-12-05
 • Genre: Health & Fitness
Score: 4.5
4.5
From 5 Ratings
Download Now
The file download will begin after you complete the registration. Downloader's Terms of Service | DMCA

Description

DESCRIPTION - Můj novorozenec krok za krokem
První týdny života miminka bývají pro děti i rodiče jedny z nejnáročnějších. S naší multimediální knihou o novorozenci pro vás bude sžívání s miminkem hračkou. Elektronická kniha o prvních týdnech života miminka  a péči o něj vznikla ve spolupráci s předním českým webem o mateřství a rodičovství Babyweb.cz, lékaři a dalšími odborníky. Uvidíte i uslyšíte první etapu života svého dítěte krok za krokem. 

MŮJ NOVOROZENEC krok za krokem první kniha, která reaguje na váš dotek! V knize najdete praktické fotonávody, jak správně zacházet s miminkem, jak správně kojit případně odstříkávat mléko, vidoenávody jak miminko koupat, nebo jak ho masírovat. Je na koupání lepší kyblík, nebo vanička? Na podobné otázky vám odpoví zábavné interaktivní testy, které můžete vyplňovat přímo v publikaci.

V interaktivní knize Můj novorozenec krok za krokem najdete ještě mnohem víc!
Klikněte na barevné ikony u každého textu a přečtěte si další doplňující informace či rady odborníků, zkušenosti novopečených maminek, vysvětlivky ke zkratkám či neznámým pojmům. Multimediální kniha dále nabízí funkci fultextového vyhledávání, můžete si barevně zvýraznit pasáže, které vás zaujaly, vkládat své vlastní poznámky a následně je sdílet s partnerem nebo kamarádkou elektronickou poštou.

Knihu si stáhněte jednorázově do svého iPadu a prohlížejte si ji kdykoli i bez přístupu k internetu. Pokud máte v rodině více iPadů, můžete si tuto knihu zdarma nahrát i na vaše další zařízení v rámci domácího sdílení. 

Multimediální knihy, jako je tato, představují skutečnou revoluci ve světě knih. Bezplatné aktualizace zaručí, že obsah vaší knihy nikdy nezestárne. Poutavější a názornější knihu jak pečovat o novorozené miminko prostě nikde nenajdete.

Reviews

 • Výborná komunikace při řešeni problému.

  5
  By Maxxxxík
  Kniha nám nejprve dělala potíže při stahování. Po kontaktování babywebu.cz nás ihned spojili přímo s panem vývojářem a problém byl zdárně vyřešen, jsme nadále v kontaktu, dozvěděli jsme se, že ze stejných rukou pochází i naše nejoblíbenější kuchařka Poklady klasické české kuchyně... Dvojnásob se těšíme na četbu... TOTO HODNOCENÍ JE ZA VELMI PŘIKLADNOU A OSOBNÍ POMOC. Časem přidáme hodnocení obsahu.
 • Skvělá kniha pro první dny

  5
  By ladeta
  Po příchodu z porodnice jsem byla hodně vyjukaná, a i když si každá maminka musí miminko osahat, kniha mi dodávala potřebný pocit jistoty, když jsem v péči o naše děťátko tápala, nebo si myslela, že tápu. Skvělé je, že si člověk může přečíst vždy pouze konkrétní část o problému, který právě řeší, ono s malým mimčem stejně není na víc čas. Vzhledem k tomu, že jsem měla iPad v porodnici, tak jsem si knížku stáhla hned po narození malého a velkou část z ní přečetla přímo tam. Doma už jsem vyhledávala jen to, co bylo třeba. Elektronické záložky a komentáře jsou skvělá věc, do knihy jsem si psala například poznámky, na co se chci zeptat dětské lékařky. Každé nastávající mamině, která má iPad nebo MAC mohu jen doporučit, cena není nijak závratná a knížka je hodně praktická.

keyboard_arrow_up