Začínáme s Macem by Vláďa Janeček

Začínáme s Macem

By Vláďa Janeček

 • Release Date: 2013-12-16
 • Genre: Operating Systems
Score: 4
4
From 11 Ratings
Download Now
The file download will begin after you complete the registration. Downloader's Terms of Service | DMCA

Description

Třetí aktualizované a rozšířené vydání oblíbené knihy Začínáme s Macem od šéfredaktora časopisu SuperApple Magazín je určena stejně jako v předchozích vydáních především začínajícím uživatelům a switcherům, své v ní však mohou najít i zkušenější uživatelé. Knihu jsme koncipovali jako příručku k vašemu jablečnému počítači i jeho operačními systému – zkrátka jako něco, co by vám k vašemu Macu měl dát přímo Apple. Jednotlivé kapitoly postupně popisují rozdíly mezi počítači Apple, první kroky s Macem, využití všech užitečných funkcí, praktické postupy nastavení, řešení nejčastějších problémů, provoz Windows na Macích a nakonec i tipy, triky a návody. 
Kniha je novým přírůstkem do rodiny praktických příruček „Jak na...“, které připravuje redakce jediného českého tištěného časopisu SuperApple Magazín, který se věnuje světu jablečných počítačů. Podobně koncipovanou příručkou z této řady Poznejte iOS 7, kterou také najdete na iBooks Store.

Reviews

 • Ivan

  2
  By Cukydoo
  …základy základů! Čekal jsem víc.
 • Začínáme s Macem

  5
  By Libor Tomek
  Doporučuji všem začínajícím jako jsem já. Moře důležitých informací a jasný a přehledný popis všeho důležitého v novém systému.
 • Začínáme s Macem

  4
  By Vladimír Šibor
  Knihu velmi doporučuji všem začátečníkům. Alespoň mně, jako čerstvému schwitcherovi z Windows, hodně pomohla. Ušetřila mi spoustu “prokopaných slepých uliček”. Lituji, že jsem ji nečetl ještě před uvedením mého MacbookPro do provozu. Je škoda, že není přiložena k novému počítači.
 • Uzitecna publikace

  4
  By PaulRobson
  Urcite doporucuji vsem co zacinaji s OS X nebo jako ja prechazeji z Win. V ucelene forme jsou hlavni temata na jednom miste coz mi usetrilo cas hledani odpovedi ve webovych diskuzich. Chybi mi kapitola s problematikou pripojeni a formatovani externich disku v OS X a Win.

keyboard_arrow_up