Pohádka o barvách by Radvan Bahbouh, QED Group, Dar Ibn Rushd & 24U

Pohádka o barvách

By Radvan Bahbouh, QED Group, Dar Ibn Rushd & 24U

  • Release Date: 2014-07-17
  • Genre: Psychology
Download Now
The file download will begin after you complete the registration. Downloader's Terms of Service | DMCA

Description

Barvy můžeme zkoumat z hlediska fyzikálních zákonitostí, stejně jako z hlediska jejich psychologického působení. Obě na první pohled rozdílné cesty nás nakonec zavedou k fyzikálnímu i duchovnímu principu, který se skrývá v jejich pozadí - k tajemnému Světlu. Pohádka je vhodná nejen pro děti, ale i pro dospělé. Je doplněna o barevné ilustrace, které v žádné pohádce nemůžou chybět.

Autorem knihy “Pohádka o barvách” je MUDr. Mgr. Radvan Bahbouh PhD., matematik, psycholog, terapeut a lékař. Působí na katedře psychologie Univerzity Karlovy v Praze, kde přednáší psychologii metodologii, psychometrii a teorii psychodiagnostiky již od roku 1995. Díky dlouhodobé práci a zkušenostem s psychologickým koučováním z praktické i teoretické stránky, se Radvanu Bahbouhovi podařilo vyvinout vlastní novou metodu Sociomapování. Jeho metody jsou uznávány jak v České republice, tak v zahraničí.

Máte nějaký nápad nebo přání, postřeh, otázku nebo vám kniha nefunguje správně a nepomohlo opětovné stažení? Napište nám na e-mail: e-books@24usoftware.com

keyboard_arrow_up