Pohádka o ztracené krajině by Radvan Bahbouh, QED Group, Dar Ibn Rushd & 24U

Pohádka o ztracené krajině

By Radvan Bahbouh, QED Group, Dar Ibn Rushd & 24U

  • Release Date: 2014-12-31
  • Genre: Psychology
Download Now
The file download will begin after you complete the registration. Downloader's Terms of Service | DMCA

Description

Proč využíváme jen malou část našich schopností a kapacit? Jak ovládnout zákonitosti, kterými se řídí kolísání naší energie, výkonnosti a spokojenosti? Těmito otázkami se zabývá psychologie koučování, která je v této knize představena nejdůležitějšími poznatky a na ně navazujícími cvičeními. Cesta za nalezením vlastního potenciálu a větší spokojenosti je zároveň ilustrována pohádkou, v níž můžeme znovu objevit nejen tyto poznatky, ale i sebe samotné.

Autorem knihy “Pohádka o ztracené krajině” je MUDr. Mgr. Radvan Bahbouh PhD., matematik, psycholog, terapeut a lékař. Působí na katedře psychologie Univerzity Karlovy v Praze, kde přednáší psychologii metodologii, psychometrii a teorii psychodiagnostiky již od roku 1995. Díky dlouhodobé práci a zkušenostem s psychologickým koučováním z praktické i teoretické stránky se Radvanu Bahbouhovi podařilo vyvinout vlastní novou metodu Sociomapování. Jeho metody jsou uznávány jak v České republice, tak v zahraničí.

Máte nějaký nápad nebo přání, postřeh, otázku nebo vám kniha nefunguje správně a nepomohlo opětovné stažení? Napište nám na e-mail: e-books@24usoftware.com

keyboard_arrow_up