Aréna Jedna: Otrokáři by Morgan Rice

Aréna Jedna: Otrokáři

By Morgan Rice

 • Release Date: 2014-07-17
 • Genre: Dystopian
Score: 4.5
4.5
From 35 Ratings
Download Now
The file download will begin after you complete the registration. Downloader's Terms of Service | DMCA

Description

“Musím přiznat, že před ARÉNA JEDNA, jsem předtím nikdy nečetl apokalyptickou knihu. Nikdy jsem si nemyslel, že to bude něco, co by se mi líbilo .... No, byl jsem velmi příjemně překvapen, jak návyková tato kniha byla. ARÉNA JEDNA byla jedna z těch knih, které čtete pozdě do noci, dokud se vaše oči nezačnou zavírat, protože ji nechcete odložit  .... Není žádným tajemstvím, že mám rád silné hrdinky v knihách, které čtu .... Brooke byla tvrdá, silná, vytrvalá, a zatímco v knize existuje romantika, Brooke se jí neřídila .... vřele doporučuji ARÉNA JEDNA.“
-- Magazín Dallas Examiner

Nejprodávanější série! ARÉNA JEDNA je kniha číslo jedna v nové sérii dystopické fikce.

Město New York. Rok 2120. Američané byli zdecimováni, vyhlazeni během druhé občanské války. V tomto apokalyptickém světě, jediní kdo přežili, jsou roztroušeni široko a daleko od sebe. A většina z těch, kteří přežili jsou členy násilných gangů, dravci, kteří žijí ve velkých městech. Hlídkují v krajině a hledají otroky, čerstvé oběti k převezení do města na jejich oblíbený smrtící sport: ARÉNA JEDNA. Stadion smrti, kde soupeři bojují proti sobě na život a na smrt v těch nejvíce barbarských způsobech. Existuje pouze jedno pravidlo v aréně: nikdo nepřežije. Nikdy.

Hluboko v divočině, vysoko v horách Catskill, 17-letá Brooke Moore se podaří přežít a skrývá se svou mladší sestrou, Bree. Jsou opatrné a vyhýbají se gangům otrokářů. kteří pročesávají krajinu. Ale jednoho dne, Brooke není tak opatrná, jak by měla být a Bree je zajata. Otrokáři ji unesou pryč a míří do města, a pro to, co bude jistá smrt.

Brooke, dcera vojáka námořní pěchoty, byla vychována být pevná, a nikdy neustupovat z boje. Když je  její sestra zajata, Brooke zmobilizuje a využívá vše, co se má k dispozici k pronásledování otrokářů a získat její sestru zpět. Cestou potká Bena, 17, dalšího přeživšího jako je ona, a jehož bratr byl také zajat. Spolu spojí své síly na jejich záchranné misi.

Co bude následovat, je apokalyptický, akční napínavý příběh, jak dva z nich budou pronásledovat otrokáře na nejnebezpečnější cestě jejich života, a následovat je hluboko do srdce New Yorku. Cestou, mají-li přežít, budou muset udělat některé z nejtěžších rozhodnutí a oběti jejich životů, setkávat se s překážkami, které žádný z nich nečekal, včetně jejich nečekaných pocitů vůči sobě. Podaří se jim zachránit své sourozence? Podaří se jim vrátit zpět? A budou muset sami bojovat v aréně?

ARÉNA JEDNA je kniha číslo 1 v trilogii přežití, a obsahuje 85000 slov.

“Upoutala mou pozornost od začátku a nepustila ji .... Tento příběh je úžasné dobrodružství, které je rychlé a akční od samého začátku. Nelze nalézt žádný nudný okamžik.”
-- Magazín Paranormal Romance Guild { týkající se Obrácená}

“Skvělý děj, a to je typ knížky, se kterou budete mít problémy ji odložit v noci před spaním. Konec byl jako útes, který byl tak nádherný, že budete okamžitě chtít koupit další knihu, jen proto, aby jste viděli, co bude následovat.”
-- Magazín The Dallas Examiner { týkající se Milovaná}

“Morgan Rice opět sama dokazuje, že je velmi talentovaný vypravěč .... To osloví širokou veřejnost a čtenáře, včetně mladších fanoušků žánru upír/fantazie. Skončilo to neočekávaným zakončením, který vás zanechá v šoku.”
--Magazín The Romance Reviews {týkající se Milovaná}

Reviews

 • Vyborna kniha

  5
  By Titinkamih:)
  Knihu jsem precetla asi za 2 dny, velmi poutavy pribeh. Doporucuji!
 • Škvára Největší

  1
  By Roxanne I. Flamytail
  Knihu jsem dočetla už před několika měsíci, ale k recenzi jsem se odhodlala až teď. Možná hrůzou. Prvních asi deset stránek jsem přečetla jedním dechem, připadalo mi to fajn, rychlé a srozumitelné. JENŽE. Pak přišla část, kdy jsem si uvědomila, že to, co čtu je naprosto předvídatelný škvár oplývající blostí a nekvalitou. Hlavní hrdinka je klasická bezcharakterní husička, která jednou rukou zvládne trhat své oběti, druhou řídit své auto a ještě při všem svačit. Nevidím u ní žádné projevy inteligence, a když už ano, mám chuť omlátit si hlavu o stůl. Přijde mi naprosto otřesná, jak z bezcharakterního projevu, tak z nechutně přeplácaného zevnějšku. Prostě Mary Sue. Dále tu máme jakýsi náznak milostného trojúhleníku, který je bez dobrého autora už naprosto pasé. A že ten dobrý autor chybí. A akutně. Při každé této ´dojemné´ scéně jsem akorát pbracela pči v sloup a doufala, že mé utrpení nebude trvat dlouho. Příběh mi přijde postaven na celkem dobrých základech, jen kdyby to nebylo tak přeplácané. Autorka přidávala čím dál tím víc aspektů a vznikla z toho tahle nechutná škvára, která tu kopíruje Deadman Wonderland, Hunger Games a post apo zombie svět v očích bezcharakterních postav. Prostě hrůza. Dávám jednu hvězdičku za snahu a odvahu nazvat tuto "knihu" bestsellerem. Doufám, že tuhle kravinu už nikdy neuvidím.
 • Moc dobré

  5
  By moontti
  Počteníčko, opravdu jedním dechem. Hurá do dvojky.
 • Kniha

  4
  By Wenspsz
  Čtive a kniha stále zajištuje podmínku - "ještě jednu kapitolu a jdu spát"

keyboard_arrow_up