Dobře živeni by Melissa Joulwanová

Dobře živeni

By Melissa Joulwanová

 • Release Date: 2014-11-10
 • Genre: Food & Drink
Score: 3.5
3.5
From 9 Ratings
Download Now
The file download will begin after you complete the registration. Downloader's Terms of Service | DMCA

Description

Upozornění: aby byl co nejvíce respektován obrazový základ publikace, je tato elektronická kniha vytvořena pomocí tzv. pevného layoutu. Je proto vhodná spíše pro tablety. Na malých displejích (zejména mobilech) je nutné v knize zvětšovat/posouvat a nelze v ní nezávisle měnit velikost písma.

UPOZORNĚNÍ: 21. LISTOPADU V 16:00 V PALÁCI KNIHY NEOLUXOR NA VÁCLAVSKÉM NÁMĚSTÍ V PRAZE SE BUDE KONAT AUTOGRAMIÁDA AUTORKY. PŘIJĎTE SI PRO PODPIS I PRO ODPOVĚĎ NA VAŠE OTÁZKY. NEVÁHEJTE. TĚŠÍME SE NA VÁS.

>> „Dobře živeni je víc než jen kuchařka – je to dokonalý zdroj pro každého paleo kuchaře (i začínajícího) … Tato víc-než-kuchařka má potenciál způsobit revoluci ve vašem stravování.“ <<
– Melissa a Dallas Hartwigovi, autoři bestselleru Jídlo na prvním místě a konceptu Whole30

## O KNIZE

Díky této krásné knize zjistíte, že podstatou paleostravy není to, co musíme vynechat, ale to, co získáváme: zdraví, vitalita, optimismus a nezapomenutelná jídla, o něž se dělíme s těmi, které milujeme. 

Nejoblíbenější, nejprodávanější a nejvtipnější paleokuchařka světa pro všechny, kteří rádi jedí. Kniha Dobře živeni se od svého prvního vydání v roce 2011 stala bestsellerem a studnicí inspirace každého moderního kuchaře, a to i těch líných. Čeká na vás celkem 115 delikates a variací, vytvořených s požadavkem co nejmenší časové investice, zato s těmi nejvyššími požadavky na chuť a dodržení paleo zásad. Víte, že Melissa miluje Prahu natolik, že se k nám chce přestěhovat z USA?

Pozvěte ji tedy na večeři, nechte si od ní poradit. Zahrajte si její oblíbenou hru: jak by to šlo jinak? A pořiďte si stopky. Budete je potřebovat! Musíte si přece změřit, kolik toho stihnete uvařit během hodinky. Závod v kuchyni může být (zvláště s těmi stopkami) legrace. Co vám tato kniha dá? Vrátí vám chuť a vášeň k vaření. Melissa je dohazovačka, která zařídí, aby mezi vámi a vaší kuchyní přeskočila jiskra.

## V knize Melissa praví

„Několik slov doporučení od mého táty: Vždycky, vždycky, vždycky používejte větší mísu, než si myslíte, že potřebujete. (Díky, tati!)“ „Všimli jste si někdy, že litinová pánev je nejen ideální kuchyňské náčiní, ale dá se použít i jako zbraň?“ „Jiskru a šmrnc jídlu nejrychleji, nejsnadněji a s největším efektem dodáte špetkou směsi koření nebo kapkou lahodného dresinku.“ „Zde najdete všechny potřebné informace k tomu, abyste omezili otravné nakupování a připravili si dobré jídlo na celý týden a aby se pro vás vaření stalo tvůrčí radostí.“ „Jíme opravdové jídlo: živočišné bílkoviny, zeleninu, ovoce a přírodní tuky.“ „Když jsem přešla na paleo stravu, přestala jsem uvažovat o tom, které potraviny jsou vhodné ke snídani, k obědu či k večeři.“

## O AUTORCE

Melissa Joulwanová miluje kmín, zelí, Janu Eyerovou a Prahu. Na svém blogů The Clothes Make The Girl se dělí o své příběhy o vítězstvích i selháních v tělocvičně, kuchyni i v životě. Od roku 2009 se stravuje podle paleo zásad a zajímá se o vliv stravy na zdraví, náladu i fyzickou kondici. Dobře živeni je její druhá kniha, první vyšla s názvem Rollergirl – Totally True Tales from the Track. Žije s přítelem ve Vermontu v USA (zatím, než se přestěhují do Prahy).

## VÍCE O KNIZE
http://melvil.cz/kniha-dobre-ziveni

Reviews

 • Obsah dobrý, sazba otřesná

  2
  By daniel.kubec
  Kniha vypadá obsahem velice dobře ale číst to v iPadu je strašné. Lepší by byl formát klasické el. knihy
 • Fantastic

  5
  By janikov
  Tato paleokuchařka je naprosto výborná kniha. Mám ji dokonce v originále, už i druhý díl, a nemohl jsem odolat – takže mám i ebook i papírovou v češtině. Doporučuji všem, kteří se zajímají o paleo, nic lepšího v češtině není. Zatím.
 • Proč není v "plain textu"? :(

  1
  By Kvinar
  Knížka zajímavá, ale v tom naskenovaném animovaném formátu úplně nepoužitelné ke čtení na el. zařízení. Mnohem lepší by byl klasický text, jako používá spoustu jiných knížek, které jsou pěkně v pdf. Škoda, chtěl jsem koupit, ale takhle ne..

keyboard_arrow_up