Pekáč buchet by Kateřina Petrusová

Pekáč buchet

By Kateřina Petrusová

  • Release Date: 2015-01-15
  • Genre: Family & Relationships
Download Now
The file download will begin after you complete the registration. Downloader's Terms of Service | DMCA

Description

ONA
Redaktorka ženského časopisu, expertka na vaření. Miluje nové recepty, oprašuje staré po babičkách, dobrého jídla se nikdy nepřejí a je pro ni středobodem vesmíru. Sama o sobě říká, že je gastrosexuálka. Sport je pro ni nutné zlo, aby nenakynula jako její milované tvarohové buchty. Jmenuje se Klára.
ON
Adrenalinový sportovec. V létě leze po horách, v zimě po zamrzlých vodopádech. Sport je součástí jeho života a nedokáže bez něj existovat. Jeho břišní, zádové, hýžďové, no prostě všechny svaly, podle toho patřičně vypadají. Pekáč buchet může spořádat na posezení a nebude to na něm vůbec vidět. Jmenuje se Matouš.
Je vůbec možné, aby dva takto rozdílné světy fungovaly společně? Stačilo jediné včelí bodnutí a následná prudká alergická reakce, a bylo to. Náhoda je spojila dohromady, a tak na nich můžeme otestovat hned dvě lidová moudra: že láska prochází žaludkem a že láska hory přenáší.
Další skvělé čtení od Kateřiny Petrusové, které smlsnete jako pralinku. Najdete v něm všechno, co na jejích knížkách máte rády: svérázné postavy, skvělé dialogy, nečekané zápletky. Vtip, romantiku i napětí.

Reviews

  • #1

    5
    By Tori.SClares
    Tuto knihu jsem si už před více nežli rokem půjčila v knihovně hned jak ji koupili. Přečetla jsem ji jedním dechem za jedno odpoledne a teď jsem si ji koupila zde, abych mohla stále pročítat své oblíbené části a také abych se pokusila uvařit něco dle receptů, u každé kapitoly uvedených. Vřele doporučuji jak tuhle tak jakoukoli jinou tvorbu spisovatelky Petrusové a těším se na budoucí pokračování 😊🦄😊

keyboard_arrow_up