Partnerský manuál by Aleš Kalina

Partnerský manuál

By Aleš Kalina

  • Release Date: 2014-09-21
  • Genre: Self Help
Download Now
The file download will begin after you complete the registration. Downloader's Terms of Service | DMCA

Description

Aleš Kalina je předním českým koučem, lektorem a řečníkem v oblasti osobního růstu. Jeho přednášky ročně navštěvují tisíce lidí, jeho stránka na Facebooku dosáhla v roce 2014 celkem 45 000 fanoušků a na jeho webové stránky ročně přijde více než půl milionu lidí, kteří hledají radu pro svůj život. 

Kdybychom byli celiství takoví jací jsme, nebyla byzapotřebí pohlaví. Celý systém planety Země jenavržený tak, že se vzájemně potřebujeme adoplňujeme. Najít pro sebe kompatibilního partneraje umění, kterému se může naučit každý. Chceteprožít život sami nebo s někým, s kým to bude státza to? V této knize se naučíte mnoho nejen o sobě,ale i tom, jak si najít pro sebe toho správnéhopartnera. Provedu vás sestavením objednávkypartnera a vysvětlím vám i podstatu testovánípartnerské kompatibility s pomocí mých 7 metod.

Představím vám mnou nalezené zákonitosti vztahů, které vám pomohou elegantně definovat vaše dlouho neřešené problémy a uzavírat je. Čeká vás i výklad oblíbené Domácí ústavy a 3x a dost. Staňte se právě vy novou generací, která bude umětsvůj vztah nejen dobře vystavět, ale i udržet arozvíjet. Má kniha vám k tomu pomůže.

keyboard_arrow_up