Revoluce v podnikání by Daniel Priestley

Revoluce v podnikání

By Daniel Priestley

  • Release Date: 2015-05-03
  • Genre: Management & Leadership
Download Now
The file download will begin after you complete the registration. Downloader's Terms of Service | DMCA

Description

Právě TEĎ začíná éra podnikatelů – nenechte si ujet vlak!

Svět vstupuje do nové epochy: doby podnikatelů, činorodých majitelů malých firem a flexibilních inovátorů. 
Těžkopádné dinosaury průmyslové éry pomalu ale jistě překonávají hbité start-upy, ambiciózní malé společnosti a autoři technických inovací. Je na čase přestat se dřít. Získejte svobodu, vydejte se za svými sny a zbohatněte na tom, co vás baví.
Kniha Revoluce v podnikání vám pomůže osvojit si přístup úspěšného podnikatele. Ukáže vám lepší způsob myšlení, navazování kontaktů i vydělávání peněz. Úspěšný podnikatel Daniel Priestley vám prozradí svůj recept, jak se v dnešní skvělé době naladit na notu probíhajících změn a dosáhnout fenomenálního úspěchu. Recept, který se už mnohokrát v praxi osvědčil. 

Zjistíte, jak se propracovat až do „podnikatelského ráje“ – stavu, kdy děláte to, co vás skutečně baví, děláte to na výbornou a dostáváte za to štědrou odměnu. 

Reviews

  • Kniha která vám to prozradí

    5
    By Tadeáš Kula
    Hledáte jak zbouhatnou na podnikání, které milujete (nebo ještě ne)? To je ona. Kniha, která vám prozradí jakým směrem se udávat ve stručném textu. Knížku jsem zhltal za několik málo dní a jako 18ti letého studenta střední školy mě neskutečně povzbudila. Mám nyní pohled do budoucnosti a vím, jakým směrem se dále vydávat.

keyboard_arrow_up